Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd
Şangay Weixuan Industrial Co, Ltd

Sadece mükemmel ürünler değil, titiz müşteriler yok

müşteriler yüzünden, daha iyi olacak

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd

Çin Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd Sertifikalar
Güzel patron, güzel satış, güçlü soğutma ile kaliteli nokta soğutucular, en erken nakliye. Sizinle işbirliği yapmaktan mutluluk duyarım, yeni siparişler için geri döneceğim

—— Francois

güzel nokta güçlü soğutma, hoşuma gitti, altı ay sonra daha sipariş edeceğim

—— Ryan

Bu WX180 beyaz soğutucuyu beğendim, 29 üniteden 2 birimi test ettim, iyi soğutma kapasitesi.

—— Bhola

Bu WX35 soğutucuyu, hoş soğutucuyu test ettim ve daha fazla sipariş edeceğim

—— paskal

Guter Kühler, gefällt mir

—— dürüst

Ben sohbet şimdi

Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd

1 2 3 4 5
companyPics.title0 companyPics.title1 companyPics.title2 companyPics.title3 companyPics.title4
Ofis Binası Ofis iç Fabrika Atölye Yeni Vakalar
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İthalatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Weixuan
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 5000000-10000000
Yıl kurulan : 2014
İhracat p.c : 50% - 60%

Shanghai Weixuan Industrial Co, Ltd Ar-Ge, üretim, satış ve servis entegre bir kuruluştur. Kuruluşundan bu yana, şirket “inovasyonun asla bitmeyeceği” gelişim konseptine her zaman bağlı kaldı, “100 yıllık girişimin” iş hedeflerine bağlı kaldı ve lider teknoloji araştırması ve gelişimi için yurtiçinde ve yurtdışında tanındı. sıkı kalite yönetimi, benzersiz pazarlama modeli ve mükemmel satış sonrası servis. Yabancı müşteriler için profesyonelce OEM, çeşitli mobil endüstriyel klimalar üretmektedir.

Şirketin satış merkezi Şangay'dadır ve şirketin fabrikası Jiangsu Eyaleti, Wuxi Şehrinde bulunmaktadır. Şirket, 23.000 metrekarelik inşaat alanına sahip, 15.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Güçlü teknik gelişim yetenekleri, 10'dan fazla orta ve üst düzey profesyonel unvanı ve 50'den fazla genç unvanı ve çeşitli teknisyenleri vardır. Çeşitli profesyonel üretim hatlarına ve plastik toz boya hattına sahiptir. Yıllık 200.000 klima ekipmanı üretim kapasitesine sahip, kapsamlı bir performans test odaları, her türlü özel ekipman, test ekipmanı ve aletleri ve sayaçları bulunmaktadır. ISO9000 ve ISO14000 sertifikasyonunu geçti ve ürünleri ondan fazla ulusal patent aldı. ABD ETL, Japonya PSE, AB CE, vb. Gibi bir dizi sertifika geçti. Ürünlerin% 90'ı Kore, Japonya, ABD, Tayland, Vietnam, Rusya, Avustralya ve Yeni Zelanda'ya geri satılıyor. , Hong Kong, Tayvan ve diğer ülkeler ve bölgeler. Profesyonel, mükemmel ürün performansı ve güvenilir kalite güvencesi sayesinde müşterilerimizin lehine kazandı.


Yıllar boyunca şirket, “daha ​​rahat bir çalışma ortamı yaratma”, şirketin kalite felsefesi olarak “titiz, mükemmellik”, şirket yönetimi felsefesi olarak “insan odaklı, gerçeklerden gerçeği arayan”, sıkı bilimsel araştırma yoluyla yönetim ve aktif personel Ürün kalitesinin sürekli iyileştirilmesi ve kalite güvence sisteminin iyileştirilmesi için çaba harcanmıştır. Aynı zamanda, etkin yönetim modunun ve esnek çalışma mekanizmasının kullanılması, şirketin ürünlerinin araştırma ve geliştirme, üretim ve satışlardan elde ettiği maliyetin aynı sektörde belirgin avantajlara sahip olmasını sağlar.

Teknolojilerimizin geliştirilmesi ve uygulanması konusundaki kalıcı tutkumuz, katma değerli ürün ve hizmetlerle müşteri gereksinimlerimizi karşılayan eksiksiz çözümler bulmamızı sağlar. Çin'de bir endüstri lideri olarak, şu anda "Çin Malı" ndan "Çin Malı" na geçişin önemli bir rol oynamaya hazırız.

İletişim bilgileri
Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd

Faks: 86-21-6957-3031

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)